Staapli 3 galerii uutest mõtetest ja plaanidest vast saabunud aastaks 2023:
Staapli 3 galerii tervitab uut aastat tõdemusega, et meil on tulemas paar suurt, kuid kindlasti põnevat muudatust!
Üheks suurimaks muudatuseks, millest soovime teile teada anda, on see, et Staapli 3 galerii kolib sel aastal uude asukohta!  Oma praguse Noblessneri koduga jätame me hüvasti veebruari lõpus ja kolime uusi maid avastama vanalinna, Rataskaevu tänavale.
Noblessneris oleme avatud 19. veebruarini ning selle aja jooksul on kõik meie kunstitööd kuni -70% soodustusega! Kui on jäänud mõni töö silma ning varem pole söandanud seda osta, siis nüüd on selleks parim võimalus! Tule astu läbi!
Uues asukohs säilitame ikka seni Staapli 3 galeriile omase kontseptsiooni – oleme avatud kõigile huvilistele ja pakume värvikas keskonnas erineva suunitlusega kunstitöid, meie juures saab aja maha võtta ja rahulikult enda ümber kunsti ning kohvi nautida.
Täname ,et olite meiega Staapli 3 galerii ja kunstikohvikus Noblessneris! Kohtume peagi Rataskaevu tänaval!

MEIST

APRILLIS 2023 AVAME RATASKAEVU 6 ART GALERII!

Rataskaevu 6 Art galerii jätkab Staapli 3 galeriile sarnast kontseptsiooni Tallinna vanalinnas. Galerii, kus leiate erinevate kunstilise suunitlusega tööd – Šoti sisekujunduskunstist kuni Eesti kunstnike originaaltöödeni.
Meie õdus galerii võimaldab külalislahkust pakkuda mitmekesisistele kunstiprojektidele – korraldame ajutisi näitusi ja erinevaid kunsti, muusika ning kultuuri õhtuid.

KUNSTIKOHVIK

Meie kunstikohvikus saab külastaja aja maha võtta ja rahulikult enda ümber kunsti nautida. Me töötame koostöös kohaliku pagarikoja ja röstikojaga, et pakkuda oma külastajatele suurepäraseid ja kvaliteetseid kohalike väikeettevõtete tooteid. Meie töötajad on vilunud kunstist rääkima, serveerima kohvi ja tervitama külastajaid naeratusega!
Tule astu läbi!

Liitu uudiskirjaga / Subscribe

* indicates required