Tallinn Fringe festival @ Rataskaevu 6 Art

Galerii kirjeldus:

Rataskaevu 6 Art galeriil on suurepärane õdus ruum Tallinna vanalinna südames, mis on täis värvikirevust ja hubasust. Kaks suurt akent, mis vaatavad tänava poole, kutsuvad möödujaid sisenema ja avastama. Külalisi tervitavad erivärvides seinad, hulganisti kunstitöid, mõnusad diivanid-tugitoolid ning värske kohv, mida saab soetada meie kunstikohvikust.

Rataskaevu 6 Art mahutab 30 inimest istumiskohtadega ning seisukohtadega kokku 40-45 inimest. Toole ja laudu on võimalik liigutada vastavalt esineja soovile. Kuna meil galeriis lava pole, on esinejal võimalik valida esinemisnurk omal soovil. Lisatud pildid/video aitavad illustreerida galerii väljanägemist, kuid kui on soovi, võite tulla ka kohapeale kaema või teeme teiega varem kokkulepitud ajal videokõne.

Fringe:

Huvilistel, kes soovivad Rataskaevu 6 Art galeriisse tulla esinema, palume saate meile info@6art.ee aadressile alljärgnev informatsioon:

 • Esineja(te) nimi/Performer(s) name*
 • Ürituse pealkiri/Headline of the event*
 • Üritus(t)e kirjeldus/Description of event(s)*
 • Esineja(te) kirjeldus/Description of performer(s)*
 • Viited veebilehele, youtube vm / References to your website, youtube etc*
 • Soovitud esinemiskuupäev(ad)/Desired date(s) of performance*
 • Mitu korda soovite esineda?/How many times would you like to perform?*
 • Soovitud esinemiskellaaeg/Desired time of performance
 • Vajalik helitehnika/Sound equipment needed
 • Piletihind/Ticket price
 • Erisoovid/Special requests

Lisage kindlasti meile ka mõningad lingid veebiplatvormidele, kus saaksime teie tegemisi lähemalt uudistada. Lisaküsimusi ja täpsustusi saate samuti meili lisada, oleme valmis teid aitama!

Helitehnika:

Omalt poolt on meil pakkuda alljärgnev helitehnika:

x

Täiendava helitehnika soovi korral soovitame esinejatel ise see organiseerida, kuid vajadusel oleme ka valmis teid aitama.

Piletid:

Soovitame esinejatel panna oma üritustele piletihind, et kindlustada külalistele iste- või seisukoht. Piletimüügi kogusummast 70% teenib esineja, 30% võtab endale galerii.

Plakatid/promo:

Ürituste promoplakatite kujunduse võib esineja kas ise teha või soovi korral teeme seda meie. Andke soovist aegsasti-julgesti teada!

Plakateid prindime väikses koguses ka meie ning paneme nädal-paar enne esinemisi Tallinnas üles. Kui soovite omalt poolt suuremat kogust, võite neid alati juurde trükkida.

Omalt poolt oleme valmis Facebookis üritused kokku seadma (lisame teid kindlasti co-hostiks) ja tegema vastavad reklaampostitused oma galerii veebiplatvormidel (Facebookis ja Instagramis).

Kui oleme valmis teid lisama oma Fringe-programmi, siis saame edaspidi suhelda kas meili teel või teil on ka alati võimalus väisata meie galeriid Rataskaevu tänaval, kus saate täpsemalt uudistada, mida esinemispaik endast kujutab.

Kontakt:

Kontakt e-mail: info@6art.ee 

LISAINFO www.fringe.ee/et/osale