TALLINN FRINGE FESTIVAL RATASKAEVU 6 ART GALERIIS

 Galerii kirjeldus:

Rataskaevu 6 Art galeriil on suurepärane õdus ruum Tallinna vanalinna südames, mis on täis värvikirevust ja hubasust. Kaks suurt akent, mis vaatavad tänava poole, kutsuvad möödujaid sisenema ja avastama. Külalisi tervitavad erivärvides seinad, hulganisti kunstitöid, mõnusad diivanid-tugitoolid ning värske kohv, mida saab soetada meie kunstikohvikust.

Rataskaevu 6 Art mahutab 30 inimest istumiskohtadega ning seisukohtadega kokku 40-45 inimest. Toole ja laudu on võimalik liigutada vastavalt esineja soovile. Kuna meil galeriis lava pole, on esinejal võimalik valida esinemisnurk omal soovil. Lisatud pildid/video aitavad illustreerida galerii väljanägemist, kuid kui on soovi, võite tulla ka kohapeale kaema või teeme teiega varem kokkulepitud ajal videokõne.

 

Fringe:

Huvilistel, kes soovivad Rataskaevu 6 Art galeriisse tulla esinema, palume täita alljärgneva ankeedi:

https://forms.gle/doyJMs52LfCs4fMf9

Peale ankeedi täitmist palume saata täpsustava meili (meiliaadress on lehekülje lõpus), et oleks kindlustatud, et esineja info on meieni jõudnud. Lisage ka meili mõningad lingid veebiplatvormidele, kus saaksime teie tegemisi lähemalt uudistada. Lisaküsimusi ja täpsustusi saate samuti meili lisada, oleme valmis teid aitama!

Helitehnika:
Omalt poolt on meil pakkuda mikrofon statiiviga, mikrofoni kaabel ja kõlar statiiviga (huvi korral saadame illustreerivad pildid). Täiendava helitehnika soovi korral soovitame esinejatel ise see organiseerida, kuid vajadusel oleme ka valmis teid aitama.

Piletid:
Soovitame esinejatel panna oma üritustele piletihind, et kindlustada külalistele iste- või seisukoht. Piletimüügi kogusummast 70% teenib esineja, 30% võtab endale galerii.

Plakatid/promo:
Ürituste promoplakatite kujunduse võib esineja kas ise teha või soovi korral teeme seda meie. Andke soovist aegsasti-julgesti teada!

Plakateid prindime väikses koguses ka meie ning paneme nädal-paar enne esinemisi Tallinnas üles. Kui soovite omalt poolt suuremat kogust, võite neid alati juurde trükkida.

Omalt poolt oleme valmis Facebookis üritused kokku seadma (lisame teid kindlasti co-hostiks) ja tegema vastavad reklaampostitused oma galerii veebiplatvormidel (Facebookis ja Instagramis).

Kui oleme valmis teid lisama oma Fringe-programmi, siis saame edaspidi suhelda kas meili teel või teil on ka alati võimalus väisata meie galeriid Rataskaevu tänaval, kus saate täpsemalt uudistada, mida esinemispaik endast kujutab.

Kontakt:
Kontaktisik: Mia
e-mail: mia.meimer@6art.ee