Kunstnikud

Kim Curson

“Minu jaoks tuleb kunst hingest ja lihtsatest rõõmudest elus. Ma usun, et sageli toovad just pisiasjad suurimat rahuldust, mitte niinimetatud ,,suured asjad”, mida proovin kujutada ka oma maalides. Emaks saades taasavastasin lapse enda sees, millest tulenevat süütust ja lapsemeelsust võib tabada ka minu kunstis. ,,Maalides tegelen sellega, mida armastan – see on minu sisemise loovuse ja tunnete väljundiks,” räägib Kim.

Kimil on suur kiindumus maastikesse ehk ,,maa ja taeva” kujundisse, nagu ta seda ise nimetab, ja sellepärast tahab ta seda jäädvustada ka maalides. Ta on võlutud kõikvõimalikest valgustest ja varjunditest taevas, merel ning maastikul. Seejärel töötab ta värvidega kuni leiab harmoneeruva kombinatsiooni.
Kunstnik tunnistab, et ta on eriliselt armunud sinisesse värvi ja ta proovib luua sellest nii palju erinevaid varjundeid, toone ja sügavusi kui võimalik. Samuti meeldivad talle roosad ja punased toonid, mida ta tihti kasutab alusmaaliks, et anda oma piltidele soe kuma.
Kimi tööd hubastest maamajadest tähistaeva all on inspireeritud muinasjuttudest ning õhtutest, mil nad neid jutte koos pojaga loevad.
Ta kujutab meeleolu, kus tähistaeva all olevas pisikeses majakeses kumab soe tuli. Koht, kus võime uinuda ja unistada tulevikust. ,,Loodan, et leiate tee oma sisemise lapse juurde läbi minu kunsti”. 

Rozanne Bell

Rozanne Bell on lõbususe kehastus. Ta on värvikas seltskonnahing, kelle ainulaadne  kujutlusvõime ei tunne piire. Rozanne´i päikeseline ellusuhtumine on täis omapära ja nutikust. Ta on põnev ja lõbus isiksus, kes pulbitseb energiast, mis peegeldub suurepäraselt tema kunstis. Rozanne’il on viis last, kelle kõrvalt leiab ta alati aega ka kunsti jaoks.  Rozanne Bell on sündinud Zimbabwes, kus ta elas 40aastaseni. Tema töid on esitletud kõikjal üle Aafrika lõunaosa ning tänu turismile leidis tema kunst ka oma koha Ameerikas.  Guernseyist Ghanani – Rozanne’i maalid kaunistavad paljude pankade ja nõupidamissaalide seinu üle maailma. 2002. aastal oli ta sunnitud keerulise olukorra tõttu kolima Zimbabwest Inglismaale. Rozanne toob uutesse keskkondadesse kaasa sõõmu värsket õhku just tänu oma optimistlikule loomule ja suurele pühendumusele. Rozanne’i maalid on uuenduslikud ning täis elujõudu. Aafrika juured koos inglise huumoriga tagavad kunstniku tööde suure edu.

Eliza Jane Speight

Šotimaal sündinud Eliza Jane lahkus kodukandist varastel üheksakümnendatel, et asuda õppima kunstikoolis Inglismaal. Peale kooli tabas teda rännupisik ning noorel Elizal oli võimalik Euroopas ringi reisida oma kunstitööde müügist saadud tulust.  Kunstnik päris oma perekonnalt suure armastuse looduse ja puude vastu, sest nii tema isa kui ka vanaisa olid kirglikud metsamehed. Kõige enam paelub teda metsamaastikega seonduv mütoloogia ja kõige enam kogub ta inspiratsiooni puude olemusest. Lapsepõlves võis teda sageli kohata puude keskel kritseldamas, tegevus, mida Eliza tänapäevani naudib. Pärast aastaid ringi rändamist on kunstnik tagasi Suurbritannias ja elab koos oma perega ühes väikelinnas nimega New Forest.   

Sergei Inkatov

Sergei Inkatov küpse maalikunstnikuna on osanud sulandada erinevaid kultuure. Rikas ja tugev koloriit loob oma ainulaadse stiili. Peamine suund Inkatovi loomingus on abstraktsed kompositsioonid, ekspressiivse käsitluslaadiga.
Sergei Inkatovi maalid on olnud kümnetel isiknäitustel Balti-, Põhja- ja Madalmaades, Saksamaal ja Suurbritannias ning USAs ja Venemaal. Nende hulgas kuulsaim Art üritusel, Beijing Art Expo, New York Art Expo. Ta on samuti mitme varasema rahvusvahelise ja Eesti-sissesse konkursi laureaat.

Katrin Valgemäe

Katrin Valgemäe on eesti maali-ja keraamika kunstnik, kelle maalid on liikunud lõuendilt keraamikale. Kunstnik keskendub peamiselt naise ilu temaatikale ja tema töödest põimuvad läbi naiselikkuse narratiivid. Figuurid on tihti klassikaliselt maalitud – ilusad naised kes samal ajal mõjuvad ähvardavalt groteskselt. Figuuride sensuaalne tehniline teostus tööd võluvuse ja vastumeelsuse vahepeale.

Henrik Hürden

Henrik Hürdenit inspireerivad tehnilised ja mehaanilised objektid ja detailid, müütilised jutustused ja loodus. Henriku maalide varjatud (või lausa vahel varastatud) hetked käsitlevad erinevaid tavaelu temaatikaid. Valitud stseenid või mälestused päriselu objektidest on lavastatud julgete ja dünaamiliste toonidega. Need ärgitatavad märkama hetke efemeersust ja suunavad vaataja tähelepanu detailidele. Tema maalid kannavad tihti müstilist või ebatavalist atmosfääri, tardnud ja talletatud hetki, mis on teatraalsuse kaudu vaatajani toodud. Nii nagu lavastuse lõpedes tekib vaatajal kogetust tervikpilt loovad ka Henriku maalitööde pealkirjad vaatajale igast tööst uue perspektiivi, suurema pildi – tema rõhutatud detailid on alati osa suuremast, ja tihti vaataja subjektiivsest, pildist.

Jevgenia Dudin

Juba mitu aastat kujutavad mu kunstitööd valgeid öid ja Põhjamaade suve. Minu lemmik aastaeg on valgete ööde periood. See on aeg kui terve öö on üks lõpematu hämarik. See maagiline aeg toob tasakaalu eesti pika sügise ja talve kurbusesse. Minu tööd kujutavad inimesi looduse keskel koos loomadega. Valgete ööde aeg on müstiline aeg mil õitsevad väljamõeldud lilled ja inimesed saavad loomadega rääkida.

Meru

Meriliis Rinne, tuntud ka kui MERU, on Eestist pärit kunstnik, kes elab ja töötab Inglismaal. MERU on õppinud juurat Tartu Ülikoolis, mis süvendas temas huvi paradokside ja sotsiaalküsimuste vastu. Neid teemasid üritab kunstnik nüüd lahata läbi oma maalide. Tema peamine väljund on maalimine kuid ta katsetab ka skulptuuri, filmi, fotograafia ja tegevuskunstiga. Tal on näitused olnud nii kodumaal kui ka välismaal: Inglismaal, 57ndal Veneetsia Biennaalil ja kunstniku enda juhitud projekti Empire II raames Frieze Art Fair üritustel Londonis. 2014. aastal osales ta Inglismaa TEDxTalks’il. MERU on Artcan liige, mis on tuntust koguv organisatsioon, mis ühendab alustavaid kaasaegseid kunstnikke. Tema kunst peegeldab tänapäeva, varieerub materjalis, temaatikas ja vormis ning puudutab suuremaid kontekstuaalseid raamistikke nagu isiklik või kultuuriline identiteet ja küsimusi nagu kuidas olla kunstnik ja samal ajal naine ja inimene.

Janika Savila

Lapsepõlves meeldis mulle joonistamine, sellega aga tegelda ei olnud mahti. 11 aastat tagasi novembris alustas KUMUs koopiamaali kursus ja mina realiseerisin oma kauaaegse unistuse õlimaali proovida. Sellest alates olen püüdnud end võimalikult palju täiendada erinevatel kursustel ja maalilaagrites, kus mul on olnud väga head õpetajad. Olen tundma õppinud erinevaid tehnikaid ( õlimaal, akrüülmaal, tuśimaal, akvarell ) ja zanre ( maastikumaal, portreemaal, natüürmort, abstraktne maal ). Minu õpingud jätkuvad. Enamasti valmivad maalid läbi isikliku kontakti, kas natuurist kohapeal maalides või siis enda tehtud foto järgi. Südamelähedane on realistlik maalimisviis. Ka minu abstraktse alatooniga maalid tulevad välja looduslähedastena. Mulle väga meeldib Eestimaa kaunis loodus iga ilmaga.

Maria Sidljarevits

Maria Sidljarevitši tööd asetsevad tuntud ja tundmatuse, reaalsuse ja paranoia, metafoori ja võimalikkuse vahelises maailmas. Ta uurib tähenduse ja tõlgenduse vahelist kaugust ja seda, kuidas sellise vahemaa olemasolu välistab igasugused definitsioonid. Maria uurib narratiivi mitmetähenduslikkust ja kättesaamatust ning loob tegelaskujudele kujundeid intuitiivselt. Ta töötab leitud ja vintage piltidega ja manipuleerib neid kujundeid maalides, kollazhides või digitaalselt. Maria Sidljarevitš on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia maali eriala magistriõppe 2014. aastal. Samal aastal Tallinna linnagaleriis toimunud isiknäitusel “You broke my life”, mis oli osa kunstniku magistritööst, tegeles Sidljarevitš isikliku mälu teemadega, taaselustades talle omases naivistlik-ekspressionistlikus maalilaadis mälupilte minevikust. Maria Sidljarevitš osaleb näitustel alates 2008. aastast, ta on Eesti Kunstnike Liidu liige ja aastatel 2015-2017 oli ta Eesti maalikunstnike liidu juhatuse esinaine.

Leila Lükko

“Demeter”

Demeter oli kreeka mütoloogias viljakus- ja põllutööjumalanna, kes aitas inimestel ära teha nende töö. Michelangelo kujutab oma Sixtuse kabelis asuval freskol „Aadama loomine“ hetke, mil jumal loob esimese inimese. Loomine või millegi teostamine võib toimuda läbi käte žesti. Kujutatud maali (virtuaalsete  ja virtuaalsusest ilmuvate) käte asendile võib anda eri tõlgendusi: nii millegi tekitamist kui keelamist.

Katrina Kolk

Katrina Kolk on mitmekülgne maalikunstnik, kes ekspresiivse-intuitiivse lähenemisega loob oma kunstipraktikas erinevate meediumite kaudu abstraktseid ja figuratiivseid töid. Katrina intuitiivne looming on isiklik, uuriv ja kontseptuaalne ning tema maalikeelt võib vaadelda kui kunstniku kõnet omaenda loominguga. Katrina on lõpetanud Kõrgema Kunstikooli Pallas maali- ja maalingute restaureerimise disaini erialal, vabade kunstide magistrikraadi Eesti Kunstiakadeemias, ja täiendanud end Castilla- La Mancha ülikoolis Hispaanias, Porto Ülikoolis Portugalis ning osalenud tänavakunstnikuna mitmetes projektides välismaal.

Jelena Nova

Jelena Nova on eesti kunstnik-impressionist, kes on armunud värvidesse. Ta kasutab oma seisukoha väljendamiseks erksaid ja julgeid värve. Peamised temaatikad tema kunstis on koduloomad ja väiksed naljakad loomad, kes avastavad end erinevates tavatutes olukordades. Nagu näiteks kummaliselt riietatuna. Keegi on Suurbritannia krooniga, surikaat punase turbaniga, räpparist kajakas, kes kannab kuldset ketti, muusikat kuulav flamingo-jalgrattur või peotüdruk Chihuahua, kellel on Elton Johni tähe-prillid. Jelena loodab oma kunstiga vaatajas luua head ja positiivset emotsiooni. Ta lõpetas Eesti Kunstiakadeemia ning töötas aastaid mööbli disainerina kuni ühel päeval tekkis tal vastupandamatu soov maalida. Sellest ajast saati on tema kujutlusvõimes olevad naljakad loomad ja ideed pikas järjekorras, et tema loomingusse jõuda. Jelena tööd on erakollektsioonis erinevates Euroopa riikides ja USAs ning mõned on isegi kodu leidnud Peruus.

Louise Schofield

Louise on sündinud Barnsley, South Yorkshire’s. Juba varases eas avastas ta enda kunsti ande ja armastuse loometöö vastu. Louise’i lapsepõlv möödus suurepärases maakohas, kus ta tihti avastas Yorkshire rannikuäärt ja kive korjamas korjamas või sealseid koopaid ja metsi avastamas. Piirkond oli ideaalne inspiratsiooni allikas ning kui ta ei olnud väljas seiklemas dokumenteeris ta paiku oma visandites ja maalides.

Maryliis Teinfeldt-Grins

Maryliis Teinfeldt-Grins (s. 1993) on tekstiilikunstnik, kes elab ja töötab Tallinnas. Ta on lõpetanud Kõrgem Kunstikool Pallase BA (2020) ja õpib Eesti Kunstiakadeemias Kaasaaegset kunsti MA. Lisaks on ta õppinud Läti Kunstiakadeemias ning teinud kunstnikupraktikat Londonis. Teinfeldt-Grins on osalenud erinevatel näitustel nii Eestis kui ka Riias. Teinfeldt-Grins on Eesti Tekstiilikunstnike Liidu poolt väljaantud tunnustusega Aasta Noor Tekstiilikunstnik 2019. Oma töödes keskendub ta maastiku ja loojutustuse kokkupuutepunktidele, viljeledes peamiselt tikandit, gobelääni ja graafikat.

KAT.Z

KAT.Z on disaini bränd, mis on loodud Eesti kunstniku Katrina Tammiksalu poolt. Katrina on õppinud Eesti Kunstiakadeemias graafilist disaini ja Euroakadeemias sisearhitektuuri. Tööd on loodud armastusest arhitektuuri, loomade ning moe vastu. Minu disainis leiate igapäeva esemeid, mis on ümber töödeldud ja muudetud eheteks. Ka lihtsad ideed ja huvi arhitektuuri vastu on graafilise disaini kaudu kombineeritud kõrgkvaliteetseteks trükkideks.

Pedro Vigil

Ma olen professionaalne koomiksi kunstnik ja illustraator. Olen pärit Hispaaniast, kuid hetkel elan Tallinnas.
 Olen koomiksite loomist õppinud Barcelonas, Escola Joso: Centre de Còmic i Arts Visuals.
Hetkel on mul käsil projekt nimega “Iron Shoes” (Raud kingad), mis peaks õige peatselt tulema Euroopa koomiksite turule. Olen töötanud konsptsiooni kujundajana erinevatele Hispaania stuudiotele (Farlight Studios, Genoma Animation, Granada Film Factory, Accio ja Team Rise Videogame) ja ka õpetajana Grandas, Escuela de Arte Granada’s, kus õpetasin karakterite arendamist ja nende 3D-ks kohandamist.
Olen koostööd teinud erinevate kunstnikega Hispaaniast ja Prantsusmaalt ja 2015. aastal avaldasin oma esimese koomiksi raamatu: Clanes (Ominiky Editions). Olen töötanud ka El carrusel de los ahorcados ja SOLO: Historias Canibales III (Ominiky Editions) projektidega ja  illustraatorina Hispaania ajakirjale XIULIT.

Ocean Publishing

Me alustasime andekate kunstnike tööde trükkide müümisega rohkem kui 15 aastat tagasi. Meie eesmärk on pakkuda galeriidele, kingipoodidele ja teistele kunstivaldkonnas tegelevatele asutustele stiilset kaasaegset kunsti meie hoolikalt valitud kollektsioonist. Oleme alati olnud pühendunud sellele, et tagada meie klientidele kõrge kvaliteediga ja taskukohase hinnaga kunsti ning me näeme selle nimel vaeva iga päev.

Simon Clarke

Iseõppinud kunstnik Simon on katsetanud kõikvõimalikke maalitehnikaid – söeportreedest abstraktsete ja sürreaalsete maastikumaalideni. Ajapikku mõistis ta, et akrüülvärv sobib talle kõige paremini ning selles tehnikas kujunes välja tema kunstniku käekiri. Mõne aasta eest ilmusid Simoni töödesse koomilised tegelaskujud, mis sillutas kunstnikule õige suuna.  ,,Maalid, mis toovad naeratuse näole,” on lause, mida võib kunstniku tööde kohta sageli kuulda. Talle pakub rõõmu kujutada humoorikaid tegelasi ja situatsioone ning täita maalid pisikeste detailidega, mida võib lõputult avastada.   

Judi Trevorrow

,,Mul on alati olnud vastupandamatu tung maalida ja joonistada. Varases eas julgustas ja inspireeris mind isa, hiljem täiendasin end kunstiülikoolis ning erinevatel kursustel. Kindlasti on mul veel palju avastamata paiku, kus on peidus palju ootamatuid ja jalustrabavaid olukordi, millest innustun,’’ sõnab kunstnik. ,,Cornwallis elades on lihtne inspiratsiooni leida selle paiga dramaatilisest valgusest, surfamisest ja liivast, aiakestest ja ranniku väikestest sadamatest. On isegi tulnud hetki, kui rannal ennastunustavalt maalides olen täiesti ära külmunud, sest tahan jäädvustada täiuslikku hetke ja visandan paate ja majakesi kuni käed muutuvad külmast täiesti tuimaks,’’ tunnistab Judi. ,,Loodetavasti peegeldub minu lakkamatu kirg ka minu kunstis!’’

Lamorna Penrose

Cornwalli maapiirkonnas kunstnike peres üleskasvanud Lamorna Penrose’i tabas juba väiksena vajadus joonistada ja maalida. 1993. aasta veetis noor kunstnik Falmouthi kunstikolledžis, kus ta spetsialiseerus moe- ja tekstiilikunstile, sellele järgnesid kolm aastat Wimbeldoni kunstikoolis teatri ja kostüümi disaini alal. Peale seda töötas Lamorna stsenograafina rahvusvahelises televisioonis ja mitmetes teatrites. Cornwalli naastes taasavastas Lamorna maalimise, sealne maastik ja elu mõjusid talle nii palju, et kunstnik otsustas pühendada kogu oma energia jälle maalimisele. 

Art Marketing prints

1980. aastal asutatud Art Marketing’i võib pidada tänapäeval üheks olulisemaks turuliidriks kodusisustuse valdkonnas.  ,,Me keskendume loovusele, innovatsioonile ja viimase peal klienditeenindusele, sest tahame olla kujundusfirma, keda võib täielikult usaldada.’’ Art Marketingile kuulub neli populaarset ja soliidset brändi.  ART@artmarketing vahendab meie pilte ja seinakunsti, Thomas Kentist leiab meie eduka kellade kollektsiooni, ARTBEAT sisaldab eksklusiivset meeskonda andekatest kunstnikest, kes baseeruvad Wighti saarel ning Almond Street on koduks meie pildiraamidele. Meie kunstiteoste loojateks on seltskond üliandekaid in-house ning vabakutselisi kunstnike Wighti saarel. Graafilised disainerid ja tootearendajad Hertfordshire’is moodustavad Thomas Kenti, ARTBEATi ja Almond Street’i kollektsioonide selgroo.

Sabrina Roscino

Kunstnik Sabrina Roscino sündis 1980. aastal Wighti saarel ja elab nüüd kuulsa regati kodulinnas. Talle meeldib veeta pikki tunde lõõgastudes ja sealsel mereäärsel promenaadil visandades. Peale Devonis puhkuse veetmist tekkis tal mõte luua naivistlike meremaastike seeria, mis annaks edasi selle koha loomust – värvilised veeäärsed maamajad rohelust täis rannikutel. Praeguseks on ta avastanud enda jaoks söe, mida ta kasutab nii visandamisel kui maalimisel. Elevandimaalide inspiratsiooniks olid vanad fotod – ta eesmärgiks oli nendesse maalidesse tuua sarnast ajaseisaku tunnet ja kulunud muljet nagu eelmisel sajandil tehtud must-valged fotod. Selle efekti saamiseks segas ta omavahel akrüülvärvi, akrüültinti, pastelle ja sütt. Sel aastal on ta proovinud ka kasutada pehmeid pastelle akrüülvärvi peal, see tehnika võialdab imelisi värve ja loob ka huvitavad tekstuurid.  Mõned aastad tagasi viibis Sabrina New Yorgis ja maalis seeria ,,Valik New Yorgi maale.’’  ,,See on koht, mida kergelt ei unusta,” ütleb ta.  Kunstnik kasvas ise üles pisikesel saarel, New Yorgi ja sealse eluga kaasnev grandioossus oli tema jaoks ootamatu. Samuti pani Sabrinat alalõpmata ahhetama suurlinnas pakutav toit ja selle kogus. Tema jaoks on sealne igapäevaelu ja melu väga inspireeriv.

Adelene Fletcher

Viiekümnendatel Manchesteri kunstikolledži lõpetanud Adelene alustas oma kunstnikukarjääri tekstiilikunsti stuudios. Hea kunstilise tunnetuse tõttu sai noorest kunstnikust disaini konsultant. Adelene’i laitmatu kompositsiooni- ja värvitaju kajastub ka kõigis ta töödes.  Adelene on äärmiselt mitmekülgne kunstnik, ta on osav erinevate tehnikate ja materjalidega töötamisel. Ta kasvas üles maapiirkonnas Surreys ja juba varajasest east pugesid Adelene’i südamesse kõiksugused lilled: ,,Jumaldasin metsikute lillede merd, mis ümbritsesid mu kodu”. Praegu naudib kunstnik suuri erksavärvilisi lilli nagu näiteks moone või päevalilli, mida võib leida ka tema värvitundlikult kujundatud aiast. Välismaal puhates võtab Adelene alati kaasa kaamera ja visandiploki, et jäädvustada kõike uut ja inspireerivat. Eriti suurt mõju avaldas tema kunstnikuhingele reis Dordognesse.  Adelene on maailma erinevates galeriides kogunud tunnustust. Ta on näidanud oma töid prestiižsetes asutustes nagu Royal Institute of Painters, The Watercolour Society ja The Society of Botanical Artists, kus ta on ise ka üks liikmetest. Aastate jooksul pälvinud rohkelt auhindu.

Angie Thomas

Angie Thomas kasvas üles jahisõitjate kogukonnas Hamble jõe kaldal, purjetajate ja kunstnike perekonnas. Kokandusalase haridusega on Angie’le jäänud lapsepõlvest külge ka kunstianne, mida on näha nii tema valmistatud roogades kui ka maalides.  1970ndatel kolis ta koos oma noore perega Wighti saarele, kus on kerge ammutada inspiratsiooni saare loodusest ja selle elanikest. Angie on ise-õppinud kunstnik, kelle töid on aastate jooksul palju kollekteeritud. Naise armastus metsiku aia vastu, mille ta ka koos oma abikaasaga rajas maalilises Bradingu külas, peegeldub hästi tema edukates ja julgetes lilleteemalistes kunstitöödes.  Eriti meeldib kunstnikule jäädvustada inimesi, loomi ja lilli omapärase huumori, soojuse ja familiaarsusega, mida on kõigil lihtne ära tunda. ,,Mulle on alati sümpatiseerinud inimeste ja loomade isikupärane võlu ning proovin seda jagada ka oma töödes. Elan esimest korda majas, kus pole koduloomil ja ma igatsen neid tohutult. Ilmselt sellepärast leian end aina sagedamini neid oma kunstis kujutamas.’’

Anthony Waller

Anthony Wallerit paelub loodus ja maastik. See on saatnud teda terve elu. Kuigi tal puudub kunstiharidus, suudab Anthony jäädvustada oma maalidel ehedat armastust ja mõistmist maaelust. Ta tabab läbi puude sillerdava valguse atmosfääri ja sarmi, helki veepinnal ja vaataja võib peaaegu, et tunda värskuse kohalolu varahommikusel jõel. Peale kooli astus noor Anthony armeesse, kus õppis piloodiks ja juhtis 1950ndatel esimesi reaktiivlennukeid. 1976. aastal otsustas ta endale teha maalimisest täiskohaga ameti. Sellest ajast saati on möödunud Anthony päevad maalides, kalastades, köögivilju kasvatades ja golfi mängides või töökojas mööblit valmistades. Kõige enam on ta tuntud oma meeleolukate akvarellide poolest, mida on näidatud arvukates galeriides Suurbritaanias, sealhulgas Kuninglikus Akvarellimaalijate Instituudis. Viimasel ajal on ta aga hakanud töötama erinevates tehnikates nii õli kui ka akrüülvärvidega.

James Lord

James kasvas üles Yarmouthis, Wighti saarel ja veetis oma lapsepõlv enamastiYari jõel purjetades ja Sandhardi rannas ujudes. Ta lõpetas bakalaureuse kraadiga Londoni Print College’i ja töötas graafilise disainerina Londonis enam kui 10 aastat. 2002. aastal tuli James tagasi kodusaarele, kus ta renoveeris 17. sajandi taluhoone ja asus töötama ateljeeks ümber kujundatud küünis.

Ulyana Hammond

Vene juurtega Ulyana Hammond külastas hiljuti oma perega Sankt-Peterburi, mis meenutas talle suure hulga lapsepõlve mälestusi. Kunstnikule pakkus suurt rõõmu kui ta sai näidata oma abikaasale ja pisipojale kohta, kus ta üles kasvas ning seda ilu, mis avaldas mõju tema töödele. ,,Nägin ühes Peterburi muuseumis imelisi antiigiajast pärit potikilde, mis inspireerisid mind looma vintage anumate kollektsiooni.” Ülikoolis omandas ta traditsioonilise kunstihariduse ja veetis tunde skulptuuri osakonnas. Seal avastas ta kõige õigema väljundi oma kirele töötada värvide ja vormidega. 2003. aastast elab Ulyana Wighti saarele, kus ta on õnnelikult abielus ning arendab oma karjääri kunstnikuna.

 

Camelot Pictures

 

Camelot Pictures asutati 1979. aastal suurest kirest kunsti vastu. Nad teadsid juba alguses, et nende peamine eesmärk on toota kõrge kvaliteediga, kuid samas ka taskukohase hinnaga kunstitöid. Nad tunnevad uhkust selle üle, et pakuvad suurepärast kvaliteetset kunsti, mis on kättesaadav kõigile. Läbi aastate on pildi- ja kunstistiilid mitmekesistunud ja muutunud ning Camelot on nende muudatustega alati kaasas käinud. Tänu sellele on neil pakkuda lai valik piltide tüüpe ja formaate, et leiduks praegusel ajal pidevalt laieneval turul sobiv toode igale kliendile.

Aimee Wilson
Angela Coleman
Carol Robinson
Cat Tesla
Dina Peregogina
Donhui Nai
Ethan Harper
Fay Shoesmith
Fredric Flanet
Irena Orlov
Irene Suchocki
Izabella Z
Jake Messina
James Folla
Jennifer Goldberg
Joanne Pavent
Karen Wallis
Matylda Konecka
Nikki Robbins
Rachel Wilcox
Silvia Vassileva
Wendy Kroeker