BOHEMIAN HONGKIE

"THERE’S A SONG IN NEED". Muusikaõhtu Oskar Piigiga

Esineja: Joanna Sio
Žanr: stand-up komöödia
Keel: inglise
 keel
Kuupäevad: 22.08, 23.08 & 24.08
Kell: 18.00
Kestus: 60min
Piletid: 12€ (uksel 15€)

NB! Piiratud kogus istekohaga pileteid.

Esineja: Oskar Piik

Žanr: muusika

Keel: eesti/inglise

Kuupäevad: 30.08, 31.08, 5.09, 6.09 & 7.09
Kell: 16.00
Kestus: 50min

Piletid: 7€

NB! Piiratud kogus istekohaga pileteid.

Hongkongi sagivatel tänavatel sündinud, kuid nüüd Kesk-Euroopa boheemluse käänulistel teedel rändav Joanna Sio toob vaatajateni oma ainulaadse vaatenurga ning segab kärarikkad anekdoodid terava vaimukuse ja filtreerimata aususega!
Olge valmis oma meelt lahutama etendusega, mis sukeldub sügavale lapsepõlvetraumadesse, kultuurilise kohanemise, kohtingukatastroofi ja keskea vihasse.

Joanna Sio on Hongkongist pärit stand-up koomik. Ta on esinenud live stand-upiga Aasias, Austraalias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas, osalenud paljudel komöödiafestivalidel, sealhulgas Singapuri Comedy Fringe Festivalil, Manila Improv Festivalil, Magnersi rahvusvahelisel komöödiafestivalil, Kuala Lumpuri rahvusvahelisel komöödiafestivalil ja Fringe Worldil. 2012. aastal võitis ta Hongkongi rahvusvahelise komöödiavõistlusel 1. koha. 
 2015. aastal kutsuti ta esinema Melbourne’i rahvusvahelisel komöödiafestivalil, samuti “Comedy Zone Asia” grupis ning 2016. aastal valiti ta Hongkongi esindama Laugh Factory naljakaima inimese konkursil. 2017. aastal debüteeris ta oma esimese sooloetendusega “No Boyfriend No Fries” Singapuri Comedy Fringe festivalil ja 2017. aastal Perth Fringe World festivalil. 2014. aastal asutas ta Singapuri improtrupi “The Latecomers”, mida ta juhtis kuni 2017. aastani. 

Alates 2017. aastast elab ta Tšehhis, kus ta korraldab igakuiset komöödiaõhtut ning toob koomikuid üle maailma esinema armsasse Kesk-Euroopa linna Olomouci.

Rohkem infot esineja kohta:
https://sites.google.com/view/joannasio/comedy

Veeda oma hilissuvine õhtupoolik hingestatud ja hubase live-muusika seltsis!
Mõnusal õhtul on kuulajal suurepärane võimalus avardada ka enda muusikalist silmaringi Oskar Piigi omaloominguga. Lisaks meeldejäävale kontserdile jutustab esineja, kuidas heliteosed sellisel kujul valmivad ning milline väljakutse on laul valmis saada. Kes aga igatsevad klassikuid, siis ka nende soovid saavad täidetud, sest esitamisele tulevad nt Paul McCartney, Bob Dylan, Rolling Stones jt. 

Muusika kõlab nii eesti kui ka inglise keeles. Üritus sobib kõigile neile, kes tunnevad puudust lihtsast ja kaunist muusika esitamisest.

Oskar Piik ise kirjeldab, et laulud on temani jõudnud “ei tea kust”. Neile lauludele meeldib vinguda elu raskuste üle, targutada armastusest, mõtiskleda enda rolli üle maailmas. Laule toetab ta koos oma hääle ja kahe kitarriga. See edukas koostöö algas Oskaril umbes 4 aastat tagasi ning koos on nad esinenud mitmetes paikades üle Eesti. Oskar Piik on pärit ja elab Tartus.

Rohkem infot esineja kohta:
https://www.youtube.com/channel/UC1GbMZHORO7GIDO7iuiFrWw