JELENA NOVA “Kassid ja ornamendid”

Kolmapäeval, 7. detsembril algusega kell 17.30, avatakse Staapli 3 galeriis Jelena Nova isikunäitus “Kassid ja ornamendid”. Käesolev näitus on Jelena teine isikunäitus koostöös Staapli 3 galeriiga.

Kunstnik kirjeldab: “See näitus on jälle pühendatud lemmikloomadele, kassidele täpsemalt, ja nende uskumatule võimele olla täiuslik lisa kohas, mille nad asustavad. Eriti nende võimele sulanduda interjööri, saades selle oluliseks osaks – olgu see vaiba, teki või kanga keskpunktiks – sellise graatsiaga, mis on omane ainult kassidele.”

Näitus “Kassid ja ornamendid” on eksponeeritud kasside igapäevased hetked ilmekate ja värvikate maalide kaudu. Kunstnik tutvustab vaatajale ka oma loomingu inspiratsiooniallikaid ja paljastab ideede arenemise saladuse.

Jelena Nova on Eesti kunstnik-impressionist, kes on lõpetanud tootedisaini eriala Eesti Kunstiakadeemias. Jelena tegeleb kunstiga alates 2014. aastast ja tema peamiseks temaatikaks on ootamatutesse ja humoorikatesse olukordadesse sattunud loomad ja linnud. Jelenale on oluline, et tema kunstis oleks erksad värvid, mis looks vaatajas hea emotsiooni. Jelena on osalenud näitustel Eestis ja Inglismaal ning ta tööd on erakollektsioonides üle Euroopa, USA ja Peruus.

Näituse avamine 7.12 kell 17.30-20.00
Näituseperiood: 7.12-1.01.2023

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga